אודותינו | הפרדס והכרם

הפרדס והכרם - משלוחי פירות וירקות

המשימה שלנו היא לספק את האיכות הגבוהה ביותר של פירות וירקות טריים ללקוחות שלנו, בזמן הנוח ביותר ועל משלוח מהיר מאוד. המטרה שלנו היא לספק חוויה של אופי ארוז יפה שמגיע ישירות אליך.

מי אנחנו

הפרדס והכרם היא קבוצה העוסקת מזה שנים רבות בתחום החקלאות וגאה לספק את מגשי אירוח האיכותיים ביותר לתושבי תל אביב , ירושלים ועוד ערים אחרות שבסביבה, זאת במשך 20 שנה – עד הדלת ובבית משלוח מהיר חינם. עשינו את שיעורי הבית שלנו עד שמצאנו את השותפים הטובים ביותר בחקלאות. אנו נמצאים בקשר מתמיד עם החקלאים שלנו ומבצעים ביקורים קבועים בפרדסים ובאזורי הכרמים, על מנת להבטיח את המוצרים האיכותיים ביותר. לאחר גידול הזרעים הטובים ביותר, אנו בוחרים את המוצרים באיכות הטובה ביותר, החבילה אותם היטב ולשלוח אותם ישירות אליך.

עד עכשיו

 • 100%

  1000 משלוחים מוצלחים

 • 70%

  700 לקוחות מרוצים

 • 40%

  מעל מאה סוגי מוצרים

 • 15%

  15 עובדים חרוצים

מה אנחנו עושים

אנחנו מספקים פירות וירקות בשלים, איכותיים וטריים עד לדלת ביתכם, אך במקום הראשון אנחנו מספקים חוויה. חוויה של טבע בבית ובמיוחד במקרר. המוצרים מגיעים אלינו הישר מהמקור, נארזים היטב ומועברים אליכם בזמן הקצר ביותר, תוך שמירה על הטריות. כל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הפריטים בהם אתם מעוניינים ואת הזמן בו אתם רוצים שהם יגיעו לפתח הדלת שלכם, ואנחנו מבצעים. המשלוח הוא חינמי, מהיר ויכול להגיע בתוך שעה מלחיצה על כפתור ההזמנה!

מה החזון שלנו

החזון שלנו הוא לספק לכל בית בישראל את המוצרים האיכותיים והטריים ביותר, במחיר הנמוך ביותר. אנחנו רוצים שכל מקרר יהיה מלא בפירות וירקות בשלים, יפים ומלאי טעם מבית פרדס וכרם, אשר יעניקו ויטמינים ומינרלים החיוניים להתפתחות ולבריאות הגוף של כל אדם באשר הוא.

אנחנו מאמינים שאם איכות המוצרים תהיה גבוהה והמחיר יהיה ידידותי לכל כיס, צריכת הירקות והפירות תעלה והתוצאה תהיה שילוב של בריאות ואיכות בכל ארוחה, אשר תפחית את רמת החולי ותעניק לכולנו גוף חזק ובריא, מלא בכל טוב.

בהחלט כן! המוצרים שלנו הם באיכות הטובה ביותר בשוק ונחשבים לסחורה משובחת סוג א'.

כל מה שעליכם לעשות הוא: לבחור את צורת ההזמנה של כל מוצר בו אתם מעוניינים (ק"ג או יחידות), ללחוץ על הפלוס או המינוס עד קבלת הכמות הרצויה ולעבור אל עגלת הקניות שלכם כאשר סיימתם לבחור. כעת יש ללחוץ על כפתור התשלום ולמלא את הפרטים שלכם, צורת התשלום, לאן אתם מעוניינים שהמשלוח יגיע ואת זמן המשלוח. לסיום לחצו "שליחת הזמנה".

על המוצרים ניתן לשלם או במזומן במעמד קבלת המשלוח או מראש, בעזרת כרטיס אשראי או פייפאל. את צורת התשלום תבחרו לאחר שתשלימו את ההזמנה ותמלאו את הכתובת למשלוח.