10 התחושות המתעוררות אצל אנשים שמקבלים מגש פירות מתנה | הפרדס והכרם

10 התחושות המתעוררות אצל אנשים שמקבלים מגש פירות מתנה

כאשר אנו מקבלים מתנה אנו תמיד מרגישים שמחים. מתנות מעוררות אצלנו תחושה מיוחדת. מתנות יכולות להיות כל דבר והרגש שהן מעוררות בנו אינו קשור למחיר אלא לכוונה אשר עומדת מאחורי המתנה והרגשות שהיא מעוררת בנו.

הפעם נדבר אתכם על מתנה מאוד מיוחדת ויוצאת דופן – מגשי פירות והתחושות שהם מעוררות אצל המקבל. להלן רשימה של 10 התחושות והרגשות של מקבל המתנה.

1. הבעת אכפתיות – כאשר אנו מקבלים מתנה זה גורם לנו להרגיש שלאדם שהגיש לנו את המתנה אכפת מאיתנו ואנו נמצאים במחשבותיו.

2. יוצא דופן – כולנו אוהבים להרגיש מיוחדים וכאשר אנו מקבלים מתנה זה תורם לאותה תחושת המיוחדות. אך כאשר אנו מקבלים במתנה פירות זוהי מתנה יוצאת דופן שאנו לא יכולים להתעלם מהשונות והמיוחדות של המתנה.

3. בריאות – מגשי פירות הן מתנה בריאה. יש בהם פירות העשירים בוויטמינים ובעלי טעם נהדר. זה שונה משוקולד ושאר דברים מתוקים כי זה מתקשר אצלנו בראש לאורח חיים בריא ואנו מקשרים זאת עם האדם אשר העניק לנו את המתנה.

4. תחושה של בית ומשפחה – איזו מתנות אנו מקבלים בחיים? נעלים חדשות… פרחים… אלו יכולות להיות מתנות נהדרות, אך כאשר מעניקים לנו מזון אנו מרגישים תמיכה, תחושה של בית ומשפחה.

5. התרגשות – לקבל מתנה זה תמיד דבר מרגש, אך כאשר מדובר בפירות יש בזה אלמנט של הפתעה. זה משהו שלא ציפינו לו וזה הופך את המתנה למרגשת במיוחד.

6. טוב לב – כולנו רוצים אנשים טובי לב בחיינו, אנשים שלא חושבים רק על עצמם. כאשר אנו מקבלים במתנה מגשי פירות אנו מרגישים שעומד מולנו אדם טוב לב אשר חושב ומתחשב באחרים.

7. מתיקות – כאשר אנו רואים את הפירות היפים והמתוקים, אנו חווים תחושה של מתיקות נעימה ותת המודע שלנו מקשר אותה עם האדם אשר העניק לנו את המתנה.

8. הצהרת כוונות – בגלל עירוב התחושות והרגשות שהמתנה יוצרת בלבו של מקבל המתנה היא מהווה סוג של הצהרת כוונות מצד מקבל המתנה. לצורך הדוגמה אלו יכולות להיות כוונות חברות או כוונות רומנטיות.

9. הכרת תודה – יתכן שעשינו משהו עבור אדם מסוים ועכשיו הוא חוזר אלינו עם מתנה נחמדה. זה מעורר אצלנו את הרגש שהאדם שהגיש לנו את המתנה מעריך את מה שעשינו עבורו.

10. תאווה ותשוקה – פירות מסוימים ובעיקר הצבעים שלהם מעוררים בנו תחושות של תאווה ותשוקה. בחירה נכונה של הפירות יכולה לעזור לעורר תחושות אלו.

אם יש מישהו שאתם אוהבים ורוצים להראות לו את זה, אל תפחדו. תנו לו מתנה יוצאת דופן אשר תמשוך את תשומת ליבו ותעביר את מסר האהבה שלכם אל תת המודע שלו. אהבה זה הדבר הכי חשוב בחיים, אהבה היא צורך אנושי. היו חופשיים לאהוב והביעו זאת בכל דרך אפשרית!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *