מגשי פירות - כל האמת בפנים! | הפרדס והכרם

מגשי פירות – כל האמת בפנים!

לפעמים אתם רוצים להפתיע ביום הולדת או באירוע מיוחד, או שאתם מארחים ורוצים להפתיע את האורחים בקינוח מיוחד ומעוצב. אחת האופציות היא להזמין מגש פירות צבעוניים ומעוררי תאבון באחת החברות באינטרנט אשר מציעות שלל אפשרויות לסלסלות או מגשי פירות חתוכים בעיצוב מיוחד. 

אך לפעמים התמונות נראות מפתות ומזמינות והציפיה עולה על התוצאה הסופית המאכזבת. בתמונות אתם רואים שפע פירות מיוחדים ובסוף מקבלים משהו אחר. צריך להיזהר בבחירת מגשי הפירות לפי מראה עיניים מכיוון שאתם עלולים להיות מוטעים.

איך תדעו מאיזו חברה כדאי להזמין מגשי פירות?

 לא כדאי לסמוך התמונות. הן מצולמות בנקודת זמן מסוימת ואינן משקפות את פירות העונה. אל תצפו לקבל אבטיח בחורף  או תותים בקיץ. 

  • הדבר הטוב ביותר הוא לקבל המלצות מחברים או משפחה. אין חכם כבעל ניסיון. שאלו את מי שכבר יצא לו להזמין מגשי פירות והיה מרוצה מהטעם והעיצוב. 
  • חשוב לקבל מהאתר תיאור במלל של המגש שתקבלו. כדאי לשים לב לגודל המגש והתאמתו לכמות הסועדים.  
  • לפני ההזמנה כדאי להתקשר לחברה, לשאול על המרכיבים במגשי הפירות ולוודא עם המוכר את סוגי הפירות שיהיו במגש. יש חברות שיש להן נטייה לשים פירות זולים ועונתיים במקום מה שמובטח בתמונות וממעטות לשים פירות אקזוטיים וטרופיים הנחשבים ליקרים יותר.
  • כדאי לבחור בחברה שנענית לבקשותיכם לבניית מגשי פירות בהתאמה אישית או להוספת פירות מיוחדים ופינוקים אחרים בתוך במגשים כמו פירות יבשים, פרלינים, עוגיות, רטבים ומזלגות קטנים. כמובן שחלק מהתוספות המיוחדות יהיו כרוכות בתשלום.
  • מומלץ להזמין מחברה שנותנת אחריות למגש שתקבלו. אמנם לא ניתן לשלוט על טעם הפירות אך במקרה שהחברה בוחרת להצהיר שאם לא אהבתם, לא תשלמו, כנראה היא  בטוחה באיכות הפירות וטריותם ובאיכות מגשי הפירות שהיא שולחת.
  • כדאי לבדוק האם החברה מבטיחה זמן משלוח מהיר והאם אפשר לתזמן את זמן המשלוח לפי צרכי הלקוחות.

לסיכום, הזמינו מגשי פירות בחברה, שקיבלתם המלצות עליה, שמוכנה להבטיח את האיכות של הפירות ועושה את כל המאמצים כדי שתצאו מרוצים. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *