חתונה בשטח


חתונה בשטח היא אירוע תרבותי שנמשך כבר כמה מאות שנים. האירוע מתקיים לרוב באזור כפרי.

האורחים מוזמנים בדרך כלל להשתתף על ידי משפחת הכלה והם מביאים מתנות לחתן ולכלה.

הכלה צריכה להתלבש במיטב בגדיה והיא לא יכולה לענוד שום איפור או תכשיט.

חתונות בשטח הן דרך מצוינת לחוות את יופיו של הטבע. זו גם דרך מצוינת לבלות עם החברים והמשפחה שלך.

 

יש הרבה יתרונות להתחתן בשטח

אחד היתרונות העיקריים הוא שאתה יכול לקבל יותר מקום עבור האורחים שלך. יתרון נוסף הוא שהוא נותן לך יותר אפשרויות לקישוט חתונה. יש אנשים שגם נהנים להיות בחוץ כשהם מתחתנים, וזה נותן להם הזדמנות לעשות זאת.

טקס החתונה היה מסורת במשך מאות שנים. בעבר נערכו חתונות בדרך כלל בכנסיות, כאשר כומר ניהל את הטקס. עם זאת, ככל שעובר הזמן ואנשים החלו לשנות את השקפתם על נישואים ומשמעותם, חתונות מתקיימות כיום במקומות אחרים כמו פארקים או אפילו מסעדות.

החלק החשוב ביותר בחתונה הוא שמלת הכלה. זה הדבר הראשון שאנשים רואים כשהם באים להשתתף בטקס חתונה. את השמלה יש לבחור בקפידה כי היא תיתן את הטון לכל האירוע והיא תיזכר לכל האורחים לשנים הבאות.

 

החתונה בשטח היא טקס שנערך בדרך כלל בחוץ

זו חגיגה קטנה ואינטימית. בני הזוג בדרך כלל מזמינים את חבריהם הקרובים ובני משפחתם להיות חלק מהיום המיוחד הזה. זה לא נדיר שאורחים מביאים אוכל, שתייה ואפילו פרחים כדי לעזור ליצור את האווירה המושלמת לאירוע.

החתונה בתחום קיימת כבר מאות שנים, אך היא הפכה לפופולרית יותר בשנים האחרונות מכיוון שהיא נחשבת לאופציה משתלמת יותר מחתונה מסורתית. הרבה זוגות בוחרים בסוג זה של טקס מכיוון שהוא מאפשר להם לבלות פחות זמן בתכנון ויותר זמן עם האורחים שלהם.

חתונה בשטח היא טקס פשוט. הוא נערך בשדה פתוח, שהיה מוקף בעצים גבוהים.

החתן והכלה בתחום הם לא רק הזוג שמתחתן. הם מייצגים סוג חדש של תעשיית חתונות.

סוג זה של חתונה מתמקד יותר בסביבה הטבעית, מזון אורגני וחיים בר קיימא. הסיבה לכך היא שבני הזוג רוצים להבין טוב יותר את מקורות המזון שלהם ורוצים לדעת מהיכן מגיע האוכל שלהם.

החתן והכלה בחתונות מסוג זה גם רוצים להתחתן בצורה ידידותית לסביבה על ידי שימוש בחומרים ברי קיימא כמו במבוק או נייר ממוחזר להזמנות.

צרו איתנו קשר
צרו איתנו קשר
מאמרים אחרונים מהבלוג
פוליסת חיסכון
בלוג

פוליסת חיסכון – חוסכים כסף עבור הילדים

כל הורה רוצה לייצר לילד שלו ביטחון כלכלי מהיום בו הוא נולד ולפחות עד היום בו הוא יוכל לעמוד על רגליו ולהתנהל באופן עצמאי. זה לא תמיד פשוט, אך זה חיוני בשביל שהילד יוכל ליהנות מכל מה שהוא צריך ויוכל לצאת אל העולם עם הכלים והתנאים המתאימים ולא יצטרך להתמודד עם קשיים רבים.

קראו עוד »

7 מגשי פירות ייחודיים כדי לתבל את חגיגת יום ההולדת הבאה שלך

ימי הולדת הם אירועים מיוחדים שמפגישים משפחה וחברים כדי לחגוג את החיים. אמנם חשוב שיהיו אטרקציות מהנות, כמו משחקים ומוזיקה, אבל האוכל הוא גם חלק מכריע בכל חגיגת יום הולדת. מגשי פירות הם אפשרות בריאה, צבעונית וטעימה להוסיף לתפריט יום ההולדת שלך. להלן שבעה מגשי פירות ייחודיים כדי לתבל את חגיגת יום ההולדת הבאה שלך:

קראו עוד »

להצעת מחיר משתלמת?

הכניסו פרטיכם בטופס המצורף ונחזור אליכם בהקדם האפשרי!